oakleyaustralia cheap oakley sunglasses nike huarache canada nike air force 1 canada canada goose outlet mont blanc canada nike sb canada mont blanc pens nike roshe run canada nike air huarache canada nike roshe canada gucci belt gucci belt singapore

Asya Bank alımları Asya Bank iş başvurusu 2012

Asya Bank alımları Asya Bank iş başvurusu 2012

Asya Bank alımları Asya Bank iş başvurusu 2012

Asya Katılım Bankası 2012 yılı içerisinde yeni alımlar gerçekleştirecek. Yeni açacağı şubelere gişe memuru, güvenlik görevlisi alımları yapacak olan asya banka iş başvurusu yapabilirsiniz…

Asya Katılım Bankası insan kaynakları

“Bank Asya, sektörün önde gelen kuruluşlarından birisi olmak gayesiyle 1996 yılında başladığı yolculuğunda, Bankamız misyon ve vizyonunu her yönüyle benimseyen, amaca ulaşmada üstün gayretleriyle katkı sağlayan personelinin bu başarıda en önemli unsur olduğunun bilinciyle hareket eden bir kuruluştur. Yaş ortalaması düşük olmakla birlikte bankacılık tecrübesi ve felsefesiyle sektörde iyi bir personel yapısına sahip olan Bankamızda, çalışanlarımızın çoğunluğunu üniversite mezunları oluşturmaktadır.

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren diğer tüm kuruluşlar gibi, başarısının büyüklüğünün ve istikrarının kaliteli işgücü ile mümkün olduğunun bilincinde hareket eden Bank Asya, bu çerçevede büyüyen ve gelişen yapısında, kendi kaynaklarından yetiştirdiği yetkili ve yetkili yardımcılarının yanısıra sektörde deneyim kazanmış personele de görev vermektedir.

Profesyonel bankacılık yapmayı düşünen, hoşgörülü ve dinamik bir ortamda, hem kişisel hem de kurumsal gelişimle alakalı yoğun tempoya ayak uyduracak takım arkadaşlarını Bankamıza kazandırmak ilk amacımızdır. Bunu yaparken sadece Bank Asya’ya değil, Türk bankacılık sektörüne uzman, güvenilir, çalışkan ve başarılı personel yetiştirmek arzusundayız.

Tüm çalışanlarımız bizim için değerdir ve bu değere yapılan hiçbir yatırım karşılıksız kalmayacaktır.”
İnsan Kaynakları Politikası

Bank Asya İnsan Kaynakları olarak temel amacımız, insan gücüne verdiğimiz önem ile organizasyonumuzun bütün kadrolarında, bankacılık ve finans sektöründe çalışmayı meslek edinen, yetenekli, “farklı beklentilere farklı çözümler” anlayışı ile empati ve iletişim kurmayı bilen personeli istihdam etmek ve personelimizin yetenekleri ve becerileri ölçüsünde gelişmesine katkıda bulunacak kaynakları sunmaktır.

Buna paralel olarak İnsan Kaynakları politikamızın temel esasları şunlardır:

* Personelin nitelik ve nicelik bakımından planlamasını yapmak, işe ve kültürümüze uygun personelin istihdamını gerçekleştirmek
* Personelin verimliliğini ve etkinliğini en üst düzeyde tutmak
* Etkin bir eğitim planı ve programı ile tüm personele kişisel gelişim (kariyer yapma) imkanı sağlamak
* Her kademedeki personelin moral ve motivasyonunu en üst düzeyde tutmak
* Personelin maddi ve manevi haklarını korumak ve geliştirmek
* Tüm personelin yöneticileriyle birlikte çalışma isteklerini geliştirici bir iş ortamı meydana getirmek ve beşeri ilişkilerin geliştirilmesine çaba göstermek
* Açık iletişim ortamı sağlamak
* Kariyer planlamasında herkese eşit ölçüde fırsat olanakları sağlayarak çalışanların mesleki, kişisel ve sosyal gelişimlerini desteklemek.

Asya Bank insan kaynakları ve iş başvuru detayları için tıklayınız

banka başvuruları 2012 (171),asyabank (148),güvenlik alımları 2012 (110),banka iş başvuruları 2012 (81),asya bank iş başvurusu 2012 (41),2012 BANKA ALIMLARI (38),bank asyada çalışmak (37),bank asya iş başvurusu 2012 (36),2012 güvenlik görevlisi alımları (34),2012 banka başvuruları (30),iş bankası iş başvurusu 2012 (26),2012 banka iş başvuruları (20),BANKA ALIMLARI 2012 (17),2012 işe alımlar (15),2012 bankalara güvenlik alımı (13)

Benzer Haberler


Ekleyen by :
Yorumlar : 13 Yorum var
Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

Değerli Yorumcumuz;
Yaptığınız yorumun, yazı ile ilgili olmasına özen gösteriniz. Yorumların varlık sebebi, “fikir alışverişi” başka birşey değildir.

- Her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte,
- Hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren,
- Türkçe imla kurallarına uymayan yorumları yayınlayamıyoruz.
- Kriterlere uygun yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz.
13 yorum var
 1. BETÜL KISIR

  İNSAN KAYNAKLARININ DİKKATİNE
  SAYIN YETKİLİ
  BANKANIZIN YENİ DÖNEM PESONEL ALIMLARINDA BENDE ALINANLAR LİSTESİNDE OLMAYI ÇOK İSTERİM.iŞLETME BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.AYNI ZAMANDA AÖF 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.DÜZENLİ VE DİSİPLİNLİ ÇAIŞMAYI SEVEN BİRİSİYİM.İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILIYIMDIR.BANKANIZIN GİŞE MEMURU VE BENZERİ POZİZYONLARINDA İŞE ALINANLAR LİSTESİNDE BULUNMAK İSTERİM.BANKANIZADA ÇALIŞARAK VE KENDİMİ GELİŞTİREREK KADEME KADEME YÜKSEKTLMEYİ HEDEFLİYORUM.ŞİMDİDEN İLGİNİZE DUYRULUR.

 2. EMİNE KISIR

  1975 Rize doğumluyum.Bağcılarda uturan lise mezunu,Bilgisayar sertifikası bulunan bayanım.Bankanızın sıcak,güvenilir ve huzurlu ortamında çay ve temizlik işleri ile ilgili iş arıyorum.İlginize şimdiden teşekkürler.

 3. Atilla Demirtok

  MKÜ Reyhanlı MYO MUHASEBE VERGİ UYGULAMALARI Mezunuyum..Bankanızın yeni dönem personel alımlarında bende alınanlar listesinde olmayı istiyorum..

 4. ADIM HASAN 1976 DOĞUMLUYUM TARİH BÖLÜMÜ MEZUNUYUM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER/GAZİANTEP/NİZİP

 5. dicle üniversitesi meslek yüksek okulu muhasebe mezunuyum sizinle çalışmak isterim teşekürler

 6. yunus emre

  ticaret lisesi çıkışlı sakarya karasu myo mezunu anadolu üniv.işletme fakültesi mezunuyum bankanızda gişe görevlisi olarak çalışmak isterim teşekkürler

 7. TÜLAY ARSLAN

  MERHABALAR. BANKACILIK VE SİGORTACILIK ÖNLİSANS MEZUNUYUM.KARİYERİMİ BANKA ÜZERİNDE HEDEFLİYORUM. İSTEYEREK BANKACILIK OKUDUM. BU MESLEĞİ ÇOK SEVİYORUM. FİNANSBANK DA STAJ EĞİTİMİ ALDIM. REFERANS İSTERSENİZ FİNANSBANK MÜDÜRÜNÜN REFERANSINI VEREBİLİRİM. BANKACI OLMAK İSTİYORUM BU ŞANSI BANA VERMENİZİ TEMENNİ EDİYORUM.. TEŞEKKÜRLER..

 8. rabia sağlam

  BEN TİCARET LİSESİ ÇIKIŞLI, 2 YILLIK BANKACILIK BÖLÜMÜ MEZUNUYUM. ŞİMDİ AÖF 4. SINIF İŞLETME OKUYORUM. LİSE VE ÜNİVERSİTE STAJLARIMI BANK ASYA DA YAPTIM VE ORTAMINI ÇOK SEVDİM, İLERİDEKİ HAYATIMDA DA BANK ASYADA ÇALIŞMAK İSTİYORUM.

 9. Ertan Çırpan

  Ben süper lise çıkışlı 2 yıllık muhasebe bitirdim.daha sonra dikey geçişle işletme bölümüne geçerek(a.ö.f) 3. ve 4.sınıfı da bitirdim.Mezun oldum.Askerliğimi de kısa dönem olarak bitirdim.Yaşım 26, daha önce bir banka sektöründe çalışmadım.Genelde muhasebe alanlarında çalıştım.Yapmış olduğunuz sınavlar ve mülakatlar sonucunda iyi bir derece ile banka kadronuzda yer almak isterim.ilginize sunarım.Saygılarımla.

 10. FİGEN BAŞAR

  15 yıllık akbank personeliyim SPk-BES-MORTGAGE sertifikalarım var sizinle çalışmak isterim.syg

 11. hatice AKCAN

  MERHABA ben Erciyes işletme mezunuyum bankada çalışmak istiyorum şimdiden teşekkür ediyorum.Saygılarımla

 12. murat PEKCAN

  1967 doğumluyum 22 yıl emniyet genel müdürlüğü kadrosunda görev yaptım 2 ay önce kendi rızamla emekli oldum silahlı özel güvenlik belgesi sahibiyim 2yıllık mahalli idareler mezunuyum uygun konumda sizlerle çalışmak istiyorum saygılarımla

 13. slm ben ramazan demirbaş ankaranın kızılcahamam ilçesinde ikamet ediyorum vatani görevimi geçensene hallari şemdinlide yaptım bitirdim silahlı güvenlık sertifikamı aldım sizden haber beklıyorum saygılar yaş:22 boy:172 kilo:74 0553 282 25 04


siz de yorum yazın.