En şişman bayanlar hangi ülkede, hangi milletin kadınları daha şişman

  En şişman bayanlar hangi ülkede, hangi milletin kadınları daha şişman

Gereksiz bilgiler köşemizde ilginç bir haberle daha karşınızdayız. Acaba dünyanın en şişman kadınları hangi ülkede yaşıyor dersiniz. İşte en şişman bayanlara sahip olan millet:

Avrupa Birliği İstatistik Kurumu’ndan verilen bilglere göre;  İngiltere’deki 18-24 yaş arası her 4 kadından biri obez. İşte sıralamalardaki diğer ülkeler…

Listedeki diğer ülke sıralamarı ise şu şekilde devam ediyor.

Fransa %12.7
İspanya %14.4
İtalya % 9.3

İstatistiklere göre İngiliz erkeklerinin %22.1′i obezite sorunu yaşıyor. Ancak onlarda da kötü durumda birinci sırada bulunan Malta yer alıyor.

Uzmanlar kadınların eğitim düzeylerinin vücut yapılarını etkilediğini belirtiyor. Daha eğitimli kadınlar daha dikkatli davranıyor.

sisman bayanlar (64),şişmanbayanlar (32),şişman sikişçiler (11),en şişman bayanlar (4),şişmansikişçiler (2),obez bayanlarin siksi (2),obez bayanlarin sikisi (2),dünyanın en şişman kadın sikişi (2),ensisman kadin sikisi (1),dünyanın en şişman kadının sikişi (1),Dunyanin en sisman sikisi (1),sisman bayan sikis (1),şişman bayan sanatçılar (1),şişko bayan sanatçılar (1),obez sikisi (1),dünyanın enşişman kadınların sikişi (1),en sisman bayan sikisi (1),obez bayanlar (1),güzel şişman bayanın sikişi (1),DÜNYANIN EN ŞİŞMAN BAYANLARIN SİKİŞİ (1)

Benzer Haberler


Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , , , , , ,

Değerli Yorumcumuz;
Yaptığınız yorumun, yazı ile ilgili olmasına özen gösteriniz. Yorumların varlık sebebi, “fikir alışverişi” başka birşey değildir.

- Her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte,
- Hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren,
- Türkçe imla kurallarına uymayan yorumları yayınlayamıyoruz.
- Kriterlere uygun yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz.

siz de yorum yazın.