oakleyaustralia cheap oakley sunglasses nike huarache canada nike air force 1 canada canada goose outlet mont blanc canada nike sb canada mont blanc pens nike roshe run canada nike air huarache canada nike roshe canada gucci belt gucci belt singapore

İşte HTC Sensation XE!

İşte HTC Sensation XE!

İşte HTC Sensation XE!

HTC Sensation XE resmen tanıtıldı!

HTC’nin 1.5GHz çift çekirdekli canavarı Sensation’ın Beats ile güçlenen yeni modeli ortaya çıktı!

HTC; Beats Audio teknolojisine sahip telefon serisinin ilk modeli, stüdyo ses kalitesine sahip HTC Sensation XE’yi duyurdu. HTC’nin amiral gemisi ürünü olan HTC Sensation’ı , yeni bir ses seviyesine çıkaran HTC Sensation XE, kullanıcılara sunduğu iyi multimedya deneyimi ile mobil cihaz pazarında ses kalitesi için yeni bir standart belirlemiş oldu. Yeni HTC Sensation XE, güçlü ve uzun süreli performans sağlayan pil ömrü ve 1.5 GHz çift çekirdekli işlemcisiyle daha uzun süre dinlemenizi, seyretmenizi ve okumanızı sağlıyor.

Ürün hakkında açıklamada bulunan HTC Corporation Global Satış ve Pazarlama Sorumlusu Jason Mackenzie; “Ses her kullanıcının mobil deneyiminin önemli bir kısmını oluşturuyor. Biz yalnızca geliştirilmiş ses üzerinde çalışmıyor, aynı zamanda ses limitlerini müzik, film ve oyunları da kapsayacak şekilde durmadan zorluyoruz. HTC Sensation XE müşterilerimizi mobil dünyamızın merkezine yerleştirme konusundaki azmimizi gözler önüne seren gerçekten inanılmaz bir tecrübe sunuyor.” şeklinde konuştu.

İyi bir ses deneyimi

HTC Sensation XE, yazılım ve donanım kombinasyonu ile Beats Auido deneyimini sunan ilk telefon. Müziği sanatçının duymanızı istediği şekilde dinlemenizi sağlayan HTC Sensation XE, Beats by Dr. Dre kulak içi kulaklıklar ile birlikte kullanıldığında, otomatik olarak özel olarak tasarlanmış, Beats ses sistemi kalitesine geçiş yapar.

Android Market’te mevcut birçok müzik hizmetini kullanırken daha dolgun baslar, daha net sesler ve sesleri sanatçının duymanızı istediği şekilde veren yeni bir netlik ve ses aralığını fark edeceksiniz.

Beats Kulaklıklar

HTC Sensation XE ile birlikte gelen (8GB veya 16 GB) microSD kart ile binlerce şarkı taşıyabilirsiniz. Dr. Dre tarafından tasarlanan özel Beats kulaklıkların uzaktan kumandası ile müzik parçalarını değiştirebilir,durdurabilir,telefon cebinizdeyken sesi ayarlayabilirsiniz.

Ulaşılabilirlik

HTC Sensation XE Eylül sonundan itibaren Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya-Pasifik bölgesinde satışa sunulacak.

htc sensation xe kullanıcı yorumları (198),htc sensation xe yorumları (118),htc sensation xe yorumlar (101),HTC Sensation XE (65),htc xe kullanıcı yorumları (46),HTC XE (36),htc xe yorumları (36),htc xe yorumlar (27),htc sensation xe yorum (25),htc sensatıon xe satış (20),htc xe yorum (15),htc sensation xe TÜRKİYE satış (13),htc sensation xe türkiye (10)

Benzer Haberler


Ekleyen by :
Yorumlar : Yorum Yok
Etiketler : , , , , , , , , ,

Değerli Yorumcumuz;
Yaptığınız yorumun, yazı ile ilgili olmasına özen gösteriniz. Yorumların varlık sebebi, “fikir alışverişi” başka birşey değildir.

- Her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte,
- Hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren,
- Türkçe imla kurallarına uymayan yorumları yayınlayamıyoruz.
- Kriterlere uygun yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz.

siz de yorum yazın.