oakleyaustralia cheap oakley sunglasses nike huarache canada nike air force 1 canada canada goose outlet mont blanc canada nike sb canada mont blanc pens nike roshe run canada nike air huarache canada nike roshe canada gucci belt gucci belt singapore

Tüpraş personel alımı işçi alımı iş başvurusu 2012

Tüpraş personel alımı işçi alımı iş başvurusu 2012

Tüpraş personel alımı işçi alımı iş başvurusu 2012

Tüpraş, Türkiye’nin lider enerji üreticisi 2012 yılı işçi personel alımları gerçekleştirecek. 2012 yılı tüpraş iş ilanlarını takip edin sizde devamlı bir işe sahip olun. Tüpraş iş başvurusu yapabilmeniz için sayfanın en alt kısmında yerleştirdiğimiz başvuru linkini tıklayın. Tüpraş işçi eleman alımı için Tüpraş insan kaynakları sayfasından edindiğimiz bazı bilgileri paylaşalım…

Türkiye enerji sektörünün lider kuruluşu olan ve dünya klasında bir rafineri şirketi vizyonunu benimseyen TÜPRAŞ‘ın tüm işletmelerinde, Avrupa Birliği normlarına uygun, çevre ve insan sağlığı yasalarıyla uyumlu, düşük maliyetli kaliteli ürün elde etmeyi amaçlar.

Ücretlendirme politikası

TÜPRAŞ’ da ünvandan ve fonksiyondan bağımsız, işin içeriğine dayalı bir iş değerlendirme sistemi uygulanmaktadır. Amaç, çalışanların toplam gelirlerini güncel ücret piyasasına göre belirlenmiş rekabetçi ve adil kurumsal politikalara göre belirlemektir. Bunun yanı sıra performansı ayrıştırıp ödüllendirerek çalışanı motive edecek bir Ücret Sistemi kullanılmaktadır.

Kariyer Planlama

Tüpraş bünyesinde yapılan Kariyer Planlama / Geliştirme sürecinin amacı, potansiyeli olanların erken teşhis edilmesi, gerekli olan mesleki bilgi, beceri ve gelişim imkanları verilmesi, daha fazla sorumluluk isteyen görevlere hazırlanmasını planlamaktır. Koç Topluluğu’nda uzmanlık ve yönetici kadrolarının genellikle Topluluk bünyesinden sağlanması ilkesi benimsenmiştir. Her seviyede çalışana, kariyer gelişimleri doğrultusunda belirlenen ihtiyaçlara göre, gerek şirket içi gerekse şirket dışı eğitimler verilir, Topluluk içi rotasyon imkanları sağlanır. Amaç, kişisel gelişimin organizasyonel gelişim çerçevesinde geliştirilmesidir.

Performans Yönetimi

Topluluk genelinde uygulanan performans yönetim sisteminin amacı, şirkette mükemmel performansı yakalamak ve çalışanların performanslarını ortak ilkeler çerçevesinde objektif bir şekilde değerlendirerek yönetmektir. Yıl başında Yönetici ve Çalışan arasında gerçekleştirilen Hedef Belirleme Görüşmesi ile şirket hedefleri ile entegre bir şekilde yıl içerisinde çalışanın kendisinden beklenen hedefler belirlenir. Bu hedeflere ait gerçekleşmeler yıl içerisinde aylık/üç aylık/altı aylık dönemlerde izlenir ve düzeltici önlemler alınır. Yıl sonunda, çalışanın yılbaşında belirlenmiş olan hedeflerine ne ölçüde ulaştığı belirlenir. Aynı zamanda çalışan Koç Topluluğu Yetkinlikleri doğrultusunda yöneticisi, eşdüzeyleri ve varsa astları tarafından değerlendirilir.

Eğitim süreci

Şirketimiz personelimizin gerek mesleki bilgi ve becerilerinin, gerekse kişisel yeteneklerinin geliştirilmesine yönelik eğitimlere büyük önem vermektedir. Ayrıca, üniversite ve meslek lisesi öğrencilerinin staj taleplerinin karşılanmasına özen gösterilmektedir.

Bir Şirketin değeri, insan sermayesi ile de ölçülebilmektedir. Petrol rafinaj sektöründe yetiştirilmesi beş ile on yıl arasında bir süre gerektiren nitelikli, deneyimli, eğitilmiş personel unsuru, ülke ekonomisi, ülke güvenliği ve toplum hayatı bakımından son derece önemli tesisler olan rafinerilerimizin karlı, verimli ve güvenli şekilde çalıştırılmasında büyük önem taşımaktadır.

Türkiye enerji sektörünün lider kuruluşu olan ve dünya klasında bir rafineri şirketi vizyonunu benimseyen TÜPRAŞ’ın tüm işletmelerinde, Avrupa Birliği normlarına uygun, çevre ve insan sağlığı yasalarıyla uyumlu, düşük maliyetli kaliteli ürün elde etmeyi amaçlar.

İnsan Kaynakları sürecinde amacımız:

 • Doğru İşe Doğru İnsan
 • Performansa ve Yetkinliklere Bağlı Ücret
 • Başarıya Bağlı Değerlendirme
 • Herkes İçin Eşit Fırsat

ilkelerine bağlı kalarak, insan gücümüzü sürekli geliştirmek ve global rekabet ortamında kalıcı üstünlüğümüz haline getirmektir.

tüpraş iş başvuru formu 2012 (1010),tüpraş iş başvurusu 2012 (609),tüpraş iş başvurusu (298),kırıkkale tüpraş işçi alımı 2012 (178),batman tüpraş işçi alımı 2012 (170),tüpraş iş ilanları 2012 (150),tüpraş işçi alımı (138),tüpraş batman işçi alımı 2012 (138),kırıkkale tüpraş iş başvurusu 2012 (99),tupras 2012 iş başvurusu (89),tüpraş sınavı 2012 (89),batman tüpraş işçi alımı (84),kırıkkale tüpraş işçi alımı (69),kırıkkale rafineri işçi alımı 2012 (65),tüpraş kırıkkale işçi alımı 2012 (54),kırıkkale rafineri iş başvurusu 2012 (53),tüpraş eleman alımı 2012 (52),tüpraş kırıkkale iş başvurusu 2012 (44),tüpraş işçi alımı 2012 (43),tüpras batman isci alimi (43)

Benzer Haberler


Ekleyen by :
Yorumlar : 141 Yorum var
Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

Değerli Yorumcumuz;
Yaptığınız yorumun, yazı ile ilgili olmasına özen gösteriniz. Yorumların varlık sebebi, “fikir alışverişi” başka birşey değildir.

- Her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte,
- Hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren,
- Türkçe imla kurallarına uymayan yorumları yayınlayamıyoruz.
- Kriterlere uygun yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz.
141 yorum var
 1. merhaba ben canakkale onsekiz martüniversitesi çymoyönetimi sekreterlik bolümünü bitirtim

 2. merhaba ben manisa kırkağaç celal bayar myo’nu bitirdim elektrik bölümü mezunuyum.

 3. hakan geçer

  ben elekteik-elektronik bölümü mezunuyum 20yaşındayım
  görürseniz sevinirim

 4. 1981 kırıkkale doğumluyum ilk ,orta ve lişe öğrenimimi Kırıkkalede yaptım lişeyi endüştri meşlek lişeşi motor bölümünde okudum şu anda kırıkkalede bulunan bir et ve etürünleri işleyip şatan bi firmada ayrılmış bölümlerin birinde uştabaşı olarak görev yapmaktayım aşgari ücretle çalışmaktayım.Evliyim 4 yıllık ve bir çocuk babaşıyım. Tüpraş gibi büyük ve prenşipli çalışan bi fimada çalışmaktan onur ve gurur duyarım ayrıca bu işe maddi ve manevi olarak çok ama çok ihtiyacım var eğerki bu konuda bana yardımcı oluranız izlere çok ama çok minnetkar kalırım

 5. merhaba ben 1991 izmir atatürk endistiri meslek lisesi mezunuzum . 38 yaşındayım .ilgilenirseniz sevinirim işe ihtiyacım var 0 535 393 71 86

 6. slm. Ben izmir den ibrahim. Afyon kocatepe üniversitesi myo makina bölümü mezunuyum. Yirmi üç yaşındayim. Iki yıl iş tecrübem var. Ilgilenirseniz sevinirim. Teşekkürler…

 7. 54325444900

 8. ben daha önce sınavlarınıza girdim ısrar ile bu kurumun calısan bir uyesi olmak isitiyorum

 9. merhaba ben elmadağ metem kimya bölümü mezunuyum askerlik görevimi bitirdim bir işe ihtiyacım var 23 yaşındayım ortaköyde oturuyorum dikkate alırsanız sevinirim

 10. Merhaba ben 1974 uşak/banaz dogumluyum evliyim ve 3 cocugum var daha önce edakecza kopp ta 14 yıl 3 ya 21 gün calıstım ve ayrıldım.izmir bucada ikahmet etmekteyim bilgisayar bilgim vardır.ilgilenirseniz sevinirim. Saygılarımla

 11. merhaba ben tüpraşın 2012 yılı için yapıcağı sınav tarihini öğrenebilirmiyim?int sürekli bakıyorum ama tam olarak sınav tariihi hakkında bilgi verilmemekte.yardımcı olursanız cok sevinirim..

 12. İyi günler 1981 kırıkkale doğumluyum ilk orta ve lişe öğrenimimi kırıkkalede yaptım endüşrü meşlek lişeşi motor bölümü mezunuyum ayrıca elektrik ark kaynağı ve okşijen kaynağı eğitimimni aldım . Aşkerliğimi komando tugayında çavuş olarak tamamladım ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilme gücüne şahibim şu anda kırıkkalede bulunan bi firmada üretim ve pazarlama bölümünde agari ücret ile çalışmaktayım .dört yıllık evliyim ve bir çocuk babaşıyım tüpraş gibi prenşipli ,otoriter ,işçi haklarını gözeten büyük bi firmada çalışmaktan onur ve gurur duyarım maddiyat ve maneviyat olarakta çok ama çok ihtiyacım var yardımcı oluranız çok ama çok şevinirim

 13. İyi günler 1981 kırıkkale doğumluyum ilk orta ve lişe öğrenimimi kırıkkalede yaptım endüşrü meşlek lişeşi motor bölümü mezunuyum ayrıca elektrik ark kaynağı ve okşijen kaynağı eğitimimni aldım . Aşkerliğimi komando tugayında çavuş olarak tamamladım ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilme gücüne şahibim şu anda kırıkkalede bulunan bi firmada üretim ve pazarlama bölümünde aşgari ücret ile çalışmaktayım .dört yıllık evliyim ve bir çocuk babaşıyım tüpraş gibi prenşipli ,otoriter ,işçi haklarını gözeten büyük bi firmada çalışmaktan onur ve gurur duyarım maddiyat ve maneviyat olarakta çok ama çok ihtiyacım var yardımcı oluranız çok ama çok şevinirim

 14. LEVENT YILDIRIM

  E.M.L ELEKTRİK MEZUNUYUM ASKERLİMİ YAPTIM İŞ ARIYORUM SUAN CALIŞMIYORUM

 15. 1988 dogumlu olup izmir / bergama’da oturuyorum. endüstri meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum. ayrıca silahlı özel güvenlik belgesine sahibim. tüpraş’ın elemanı olmak bir ayrıcalıktır bana göre ve bende böyle bir ayrıcalıkta çalışmak istiyorum. ilginize arz ederim.

 16. eşim sınavlara girdi çokta başarılı olmuştu ama nedense mulakatlardan sonra bir türlü alınmadı şimdi tekrar başvurdu ama yine çağrılmadı sınavı kazanmasına rağmen.torpilmi geçerli oluyor acaba yanlızca

 17. chemical engineering

  Merhaba ben İzmitte yaşıyorum. Hitit Üniversitesi Kimya Mühendisi mezunuyum. İş tecrübem yok. Yeni mezun oldum. Tüpraşta çalışmak çok isterim.

 18. mustafa necipoğlu

  Kırıkkale gazi endüstri meslek lisesi elektrik mezunuyum yardımcı olursanız sevinirim

 19. OĞUZHAN AKÇADAĞ/OGUZ

  iyi gunler ben 1988 Kırıkkale dogumluyum evliyim silahlı özel güvenlik sertifikasına sahibim kilom 75, boyum 1.80 şartlarınıza uygun görürseniz sizinle calışmaktan cok memnum olurum.

 20. OĞUZHAN AKÇADAĞ/OGUZ

  iyi günler ben 1988 kırıkkale dogumluyum kırıkkalede ikamet ediyorum evliyim silahlı özel güvenlik sertifikasına sahibim kilom 75,boyum 1.80 şartlarınıza uygun görürseniz sizinle calışmaktan cok mamnun olurum.

 21. merhaba ben gölcükte yasıyorum.gölcük endüstri meslek lisesi torna tesviye bölümü mezunuyum.tüpraşta calışmak benim için onur vericidir.ilginize arz ederim .

 22. mehmet okuyucu

  hayırlı mesailer ben batman erköklü köyunde oturuyorum 1987 dogumlulise mezunuyum elektrık elektronık oto kaporta boya badana makına teknısyenlerı mesleklerım var sizinle çalışmak istiyorum hayırlı mesailer tlf 05454824172

 23. tarık AVCI

  körfez endmeslek lisesi metal bölümü mezunuyum izmit tüpraş rafinesinde ceşitli firmalarda calıştım ve yeniden calışmaktan gurur duyarım babam tüpraştan emekli oldu verdigi hizmetin devamını getirmek isterim izlinizle saygılarımala

 24. irfan babacan

  batman eml lisesi mezunuyum yüksek okul elektirik bölümü bitirdim askerlik sorunum yok E.K.A.T belgem ve bilgisayar sertifikam var elektirik ile ilgili yeterince bilgiye sahip oldugumu düşünüyorum…

 25. durun artık aradığınız eleman benim gardaşş :P:P:P

 26. Halil Çelik

  endüstri meslek okulu mezunuyum erzurum doğumluyum elektrot soğukdemir gasaltı sertifikam var 15 yıllık tercübeliyim yurt dışındada çalışmışlığım var iki çocuk babasıym sizinle çalışmak istiyorm deyerlendirirseniz memnun olurum tel,0507.4963073

 27. hüsryin güner

  slm ben hüseyin güner ismet inönü endüstiri mesleklisesi motor bölümü nezunuyum firmanız da calışmak istiyorum evliyim 2 cocuğumvar fabrika deneyimim var değerlendirirseniz memunolurum tel 05372147122

 28. kadir erman

  20_11_1984 k.kale dogumluyum meslek lisesi kimya bölümü mezunuyum 2000 ve 2001 yıları arası k.kale türaş ta analatik kimya labaratuarda stajer olarak görev yaptım ingilizce ve iyi derecede rusça biliyorum tüpraş gibi büyük bir firmada çalışmak istiyorum 05425318348

 29. turgay sonmez

  merhaba ben turgay meslek lisesi gemi elektroniyi mezunuyum iş arıyorum

 30. turgay sonmez

  turgay telefonu vermeyi unuttum 0505 713 36 88

 31. Kübra ÇELTİKER

  21.07.1992 izmit/kocaeli doğumluyum merkezde ikamet ediyorum,izmit mimar sinan lisesi mezunuyum,reklam ajansı sekreterliği ,sürücü kursu sekreterliği,planlama,toplantı düzenleme deneyimine sahibim sizinle çalışmak başarı ve azimle ilerlemek şirketle paralel büyümek istiyorum.karşılıklı gelişim için çalışmak istiyorum cep:05359144119

 32. Hüseyin KISA

  27.O9.1987 Zile/TOKAT doğumluyum Teknik lise ve endüstri meslek lisesi MAKİNA bölümü mezunuyum askerlik görevimi yamamladım çalışkan azimliyim iş arıyorum 05424844946

 33. Yunus BAŞAL

  merhaba Endüstri Meslek Lİsesi mezunuyum otomotiv bölümü mezunuyum İstanbulda yaşıyorum 11.02.1988 doğumluyum işe ihtiyacım var güvenlik sertifikam bulunmaktadır cevabınızı bekliyorum saygılarımla. 0541 365 96 06

 34. merhaba.ben 10.10.79 berlin doğumluyum.lise mezunuyum.şu anda ön muhasebe işinde çalışıyorum.izmit te ikamet ediyorum..tüpraşa işçi alımları olacağını duydum..tüpraş gibi sistemini oturtmuş kaliteli,avrupa normlarına uygun hizmet veren bir fabrikanın parçası olmak benim için grur verici ve sevindirici olur.niteliklerimin,aranılan pozisyona uygun olamsı halinde değerlendirilmeye alınmasını dilerim..iyi çalışmalar…

 35. iphone 4s 400 tl birebir 5mp 32 gb 05427140561 abdden 20 adet gelmiştir istynler ulaşsın

 36. 1974 sakarya doğumluyum.1992 sakarya Endüstri meslek elektrik mezunuyum.şu an kocaelide oturuyorum.5 yıl fabrikada elektrik teknisyeni olarak çalıştım .değerlendirilmeye alınmasını rica ederim.

 37. 1976 sakarya doğumluyum.anadoluu kız meslek mezunuyum.17yıl ön muhasebede çalıştım.değerlendirilmeye alınmasını rica ederim.

 38. 18.02.1990 diyarbakır doğumluyum batman ünierstesi mesek yüksek oululu rafineri ve petrokimya teknoojisi mezunyum diyarbakırda malatyada ikamet ediyorum 2010-2011 mezunuyum

  aldığım eğitimit ibrı ie firmanızda ilgili pozusyonda çalışabileceğimi gereki bilgi ve donanıma sahibim.
  sizinle çalışmak başarı ve azimle ilerlemek kendi boümümden şirketinizle paralel dogrultuda geişmek istiyorum.
  tüpraş gibi büyük bir firmada çalışmak istiyorum
  ilgilenirseniz sevinirim. Saygılarımla 05458971260

 39. 1984 batman dogumluyum elektrik ve elektronik bölümü okumaktayım ayrıca d sınıf eliyetim var değerlendirilmeye alınmasını rica ederim.

 40. 1984 batman dogumluyum elektrik ve elektronik bölümü okumaktayım ayrıca d sınıf eliyetim var değerlendirilmeye alınmasını rica ederim.gms,05445170005

 41. MERHABA 1990 DOGUMLU KONYA AKSEHIRDEN MESLEK LISESI MEZUNU YUM ASKERLIMI YAPTIM B SINIF EHLIYETIM VAR SIMDIDEN TESEKURLER NO 05428125508

 42. arif kuzu

  2 yıllık muhasebe ve vergi uyg. mezunuyum kocaeli/golcukte ikametgah ediyorum 2 yıllık tecrubem var ehliyet ve herturlu sertifikam var sizinle calısmak isterim 05382628445

 43. EKREM DEMİR 11 Mart 2012 17:42

  MERHABA 1976 BATMAN DOĞUMLUYUM ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ ELEKTRİK BÖLÜMÜ MEZUNUYUM ASKERLİĞİMİ YAPMIŞ BULUNMAKTAYIM C SINIFI EHLİYETE SAHİBİM ELEKTRİK USTALIK BELGESİ,BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI SERTİFİKALARINA SAHİBİM DEĞERLENDİRİLMEYE ALINMASI KONUSUNDA SAYGILARIMI ARZ EDERİM GSM;05326548736

 44. Leyla Kavak

  merabalar.yyu 2011 muhasebe mezunuyum.bilgisayar üzerinee eğitimim ve sertifikalarım var,sizinle çalışmak isterim..

 45. firüzan77

  merhaba.1977 kırıkkale doğumluyum.ilk,orta,lise tahsilimi kırıkkalede yaptım.Kıbrıs girne amerikan üniverstesi halkla ilişkiler ve iletişim bölümünü ikinci sınıftan bırakmak zorunda kaldım.Daha sonra anadolu üniverstesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkilerini yine bir talihsiz sonucu bıraktım.Özel bir firmada beş yıl satış elemanı olarak çalıştım.Şuan evliyim bir oğlum var.Birde kızım vardı geçen yıl uzun süren bir tedavinin ardından kızımı kaybettim.Madden ve manen işe ihtiyacım var.Sizin gibi değerli ve büyük bir kurumun mensubu olmayı çok isterim.Hizmetinizde olmaktan gurur duyarım.Beni dikkate alırsanız çok sevinirim.Teşekkür ederim.05389791058

 46. hatice özyön

  mrb ben hatice 1986 doğumluyum.kırıkkalede ikamet ediyorum. bilgisayar teknolojisi ve programlama(bilgisayar programcılığı) mezunuyum. stajımı kırıkkale tüpraşta yaptım. milli eğitimde 6 yılda 6 farklı okulda ücretli öğretmenlik yaptım. sizlerle çalışmak isterim.

 47. meraba ben veysel siirt meslek lisesi elektronik muzunuyum ve şu anda siirt unıversitesi elekktirik bölümünü okuyorum son senem iş işmkanı verırsenız sevınırım teşekkürler

 48. haydar mutluay

  kırıkkkale 1990 doğumluyum adnan menderes üniversitesinde son sınıf kooperatif okuyorum(muhasebe,işletme)..kırıkkale de ikamet ediyorum bilgisayar sertifikası ve b ehliyet’im mevcut..

 49. ömer bozkurt

  ömer bozkurt 01.01.1988 kırıkkale dogumluyum halen kırıkalede ikamet etmekteyım kırıkkale endüstri meslek lisesı elektronik bölümünü bitirdim ve kırıkkale mselek yüksek okulu endüstiyel elekronik bölümğnden mezun oldum kırıkkale tüpraşta staj yaptım…ilgileriniz için şimdiden teşekkur ederiz.. 05326735160

 50. mürtaza bektaş

  merhaba kurumunuzun guvenlık bırımınde calısmak ısterım suanda bır devlet bankasında sılahlı guvenlık olarak calısmaktayım 6 yıl olmustur ankarada ıkamet etmekteyım dogum tarıhım 1982 0542 718 78 82

 51. eser tarhan

  mrb kurumunuzda çalışmak isterım lise mezunuyum 1985 doğ 1.70 boy kaynak ustasıyım 2004 ten beri mütait elamanı olarak orda çalışmaktayım referanslarım sayın süleyman kazım ışık. mahfuz erdoğan.veysi oğuz.seyit babayiğit.mustafa ibek.

 52. eser tarhan

  0543568/4884

 53. eser tarhan

  E ehliyetım var kaynak sertifikam var bilgisayar sertifikam var 05435684884

 54. boş iş bunlar en iyisi hırsızlıkk

 55. ama bende onu yapmamm

 56. ibrahim halil öner

  1988 batman doğumlubatmandan ikamet etmekteyim askerlimiyapmış açıköğretimden endüsri mesleklisesi motor bölümü 11sınıf okuyorum dönemsonu staj görecem askerlik biliğmden alsığım sihhitesisat bonservisi güneşenerjisistemleri bonservisim var doğalgaz içtesisat ve iklimlendirme belgem var b a2ehliyetim var şuan güneşenerji vesihitesisat işinde çalışıyorum sizlerle çalışmak istiyorum saygılarımla tel 05355018712

 57. merhaba ben koray kırıkkalede ıkamet edıyorum sızınle çalısmak ıstıyorum bu işe çok ıhtıyacım war 19 01 1988 doqumluyum tüpraş qıbı buyuk bı fırmada çalısmak istıyorum

 58. yusuf ünsal

  ben yusuf ünsal kırkkale hacılarda oturuyorum herdurlu işmakınası kulanırum tüpraşdada çalışdım herkerini bilirim şimdi boş geziyorum 05418981494 telim benim

 59. İSLAM ÖZEN

  MERHABA BEN İSLAM ÖZEN 1985 DÜZCE DOĞUMLUYUM. KOCAELİ ÜNVERSİTESİ TURIZM VE SEYAHAT İŞLETMECİLİĞİ MYO VE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME MEZUNUYUM. KOCAELİ TÜPRAŞTA 2 YIL ÇALIŞMIŞ BULUNMAKTAYIM ASKERLİK NEDENİYLE GEÇİCİ SÜRELİĞİNE AYRILMAK ZORUNDA KALDIM (5 AY). EVLİLİK NEDENİYLE MANİSA DA İKAMET ETMEKTEYIM İZMİR ALİAĞA DA ÇALIŞMAK İSTİORUM DEĞERLENDİRMENİZ RICA OLUNUR. GSM:05066349008

 60. abdullah gökalp

  ben abdullah gökalp kırıkkalede oturuyorum.elektrik eletronik haberleşme bölümü mezunuyum.başkent elektrikte calıştım.yasar holdıng bilgi işlemde calıstım.cep=05428430021

 61. ali toprakçıoğlu

  mrb ben ali ankaradan yarışmaya katılıyorum.bilgisayar sertifikası var.güvenlik´sertifikası var ehliyet var kazancılık belgesi var ama iş yok.hayırlı işler

 62. satılmıs öztürk

  ben ankara doğumlu zahideden doğma yunustan olma 1983 doğumlu olup 2 cocuk babası ev kira ana yok baba yok.asgari üçretle calısıyorum.yetmiyor.ehliyetim var.iş arıyorum+(kadro istiyorum)ALLAH RIZASI İÇİN.duyun sesimi.mail atmayın bilmiyorum.cep 05382366512

 63. hakan yalınız

  merhaba ben hakan yalınız bir şirkette elektirik atölye şefliği yapıyorum 10 senelik bakım onarım ve ayrıca otomasyon kompazzasyon orta gerilim üzerine deneyimliyim halen çalışıyorum.ileriye dönük sağlam bir iş arıyorum bu sebebden bu formu doldurdum bilgilerinize arz ederim

 64. yunus akıncı

  1988 dogumluyum batmanda ikamet ediyorum hekimhan meslek yüksek okulu sondan bölümünü bitirdim sizinle çalısmak isterim 0506 305 00 49

 65. BURAK KÖSEM

  MRB BEN 1986 DOĞUMLUYUM BEKARIM VE TÜPRAŞTA ÇALIŞMAK İSTİORUM SAYGILARIMLA

 66. BURAK KÖSEM

  05370238283

 67. CİHAN ADATAŞ

  1987 batman dogumluyum batmanda ıkamed edıyorum lıse mezunuyum ayrıca batman endustri meslek lısesı makına techızat torna tesfıye bolumu son sınıftayım silahlı ozel guvenlık sertıfıkam ve bılgısayar sertıfıkam var sızınle calısmak onur verıcı olur ılgınıze teşekkur ederım saygılarımla ıyı gunler dılerım 05424432596

 68. yusuf yakut

  mrb ben erkan demir batman 1989 dogumlu lıse mezunuyum 2001 yılından ıtıbaren sanayı sıtesınde oto motor uzerı calısıyorum bekarım sızlerle beraber calısmak istiyorum saygılarımla 0507 207 18 73

 69. her türlü iş arıyorum tüpraştan bir bilgi alamadım yardımcı olun lütfen 0543 393 41 18

 70. ERCAN DEMİR

  1983 doğumluyum.kırıkkale meslek yüksek okulu elektronik haberleşme bölümü mezunuyum.lise stajımı kırıkkale rafinerisi elektrik üretim bölümünde yaptım.tüpraş ta çalışmak istiyorum.dikkate alınmasını rica ederim. 0546 276 11 46

 71. H.Faruk ÜNAL

  1980 Kırıkkale doğumluyum.Elektrik belgem var.Tedaş’ta 4 yıl çalıştım. Askerlik sorunum yok.Sizinle çalışmak istiyorum.

 72. elk. böl. meslek lisesii mezunuyum bir elk. firmasında çalışıyorum elk. ustalık belgem var 1989 kırıkkale doğumluyum kırıkkale de evim var sizinle çalışmak istiyoruum herkese başarılar tel.05416120285

 73. leyla erdem

  merhabalar ben leyla erdem 1990 batman merkez doğumluyum yyü muhasebe vergi uygulamaları bölümü mezunuyum iş tecrübelerim var Türkiye’ye hayat veren kurumunuzda çalışmak istiyorum sizlerle daha güzel yarınlara ve daha güzel yeniliklere adım atmak istiyorum eğer yenilik ve başarılı çalışan istiyorsanız ben kendime güvaniyorum sizin çalışma sitilinize ve performansına güveniyorum kararlıyım kararımla sizlere yararlı olmak için bende varım diyorum

 74. mehmet salih

  slm ben mehmet salih darğın 1986 doğumlu batmanda ikamet etmekteyım. evliyim lise mezunuyum bilgisarlı muhasebe satfikam var. eskavator oparatoruyum belgem var ve kılima havalandırma ustasiyım.ilgilerinize arz ederim. şimdiden teşekürler.

 75. Murat POYRAZ

  1974 Ankara doğumluyum.Elmadağ Endüstrti Meslek Lisesi Elektrik bölümü mezunuyum.14 yıl Rigibs Alçı fabrikasında kumanda operatörü olarak çalıştım.Performansıma güveniyorum.Gereğini sayılarımla arz ederim.0505 715 32 70

 76. slm ben cuma acık ögretım lıse mezunuyum 13 yıllık motor ustasıyım özel güwenlık sılahlı sertıfıkam wardır ılgılenırsenız sewınırım 543 515 20 62 /// 542 667 55 12 sanlıurfa

 77. fırat kuzucu

  merhaba ben fırat kuzucu 1983 doğumluyum diyarbakır da ikamet etmekteyim MALATYA İNÖNÜ üniversitesi meslek yüksek okulu makine teknikeri mezunuyum. E sınıf ehliyetim var bilgisyar sertifikam var sizlerle çalışmak isterim. 05336259192

 78. yaşar buluç

  merhaba ben yaşar buluç 1981 endüstiri meslek lisesi mezunuyum askerligimi yapmışım batmanda kalıyorum b sınıfı ehliyetimvar batmanda kalıyorum bu işe ihtiyacım var boştayım arrarsanız sevinirim saygılar 05443237172

 79. merhaba ben ali 1987 dogumluyum malatyada ikamet etmekteyim. kırıkkale meslek yüksek okulu rafineri bölümünü bitirdim sizinle çalışmaktan memnun olurum iyi günler.

 80. mrb.adım melike batman da ikametgah etmekteyim.1987 doğumluyum özel güvenlik sertifikasına sahibim ve açık öğretim fakültesi özel güvenlik koruma bölümünü okumakayım.ayriyetten b sınıfı ehliyetine ve bilgisayar sertifikasına da sahibim.sizinle çalışmak isterim…

 81. necdet aksoy

  ben necdet aksoy 05 07 1987 siirt KURTALAN doğumluyum şu anda aktıf halde 4 senden beri tedaşta calışmaktayım elktrık ve elktronik mezunuyum.iş güvenlık ve ekat belgem B sınıfı ehliyetim bulunmakta.yüksek gerilim ve alcak gerilimde calışabilirım.. . sizinle calışmaktan onur duyarım saygılarımı sunarım. cep no:0541 721 25 00

 82. ben tedaşta elektrik teknisyeni olarak görev yapıyorum 4.5 yıldır tüpraşta çalışmak istiyorum ekart bonservis ve yüksek gerilim altında çalışabilir belgem var ve tecrübeli biriyim eğer bu konuyla ilgili bana dönebilirseniz sevinirim 05435776278

 83. ben yıllarca kkaldeyim yok kardeşim taa başka yerlerden geleni alıyorlar bizler bekliyoruz kkaleden iş cıkmaz dedik

 84. tahir baylan

  ben paletli eksvatör operatoruyum 8 yıldır operatorum .taş ocakları mermer ocakları kum ocakları yol işlerınde calışıtım benı ararsanız memnunm olurum cep numaram 05324180631

 85. tahir baylan

  ben paletli eksvatör operatoruyum 8 yıldır operatorum .taş ocakları mermer ocakları kum ocakları yol işlerınde calışıtım benı ararsanız memnunm g makıne sertıfıkam da var
  olurum cep numaram 05324180631

 86. MERHABA; BEN KIRIKKALE ÖZLEMİ ÇEKEN,DOĞDUĞU VE BÜYÜDÜĞÜ TOPRAKLARA FAYDALI OLMAK İSTEYEN, BURSA DA ÇALIŞAN VE YAŞAYAN KIRIKKALE GENCİYİM. BEN BURSA DA OTOMATİV SANAYİNDE PROGRASİF KALIP ÜRETİMİNDE ÇALIŞAN BİRİSİYİM. UYGUN BÖLÜMLERİNİZİN BİRİNDE ÇALIŞMAYI ÇOK İSTERİM.
  BU YAZIMI DİKKATE ALIRSANIZ SEVİNİRİM SİZİNLE ÇALIŞMAKTAN ONUR VE GURUR DUYAR SAYGILARIMI SUNARIM.
  BU KONU İLE İLGİLİ BENİ ARARSANIZ SEVİNİRİM.( 05444225627 )

 87. merhaba ben izmirden akif evli 2 çocuk babasıyım tüpraş gibi bir fabrikada görev almak benim için çok güzel ve onur vericidir .işe cok ihtiyacım var ilgilenirseniz cok mutlu olurum 0544 710 15 79

 88. meslek lisesi elektirik bölüm mezunuyum ayriyaetten kazan yakıcı belgem var

 89. merhaba ben izmirden akif evli 2 çocuk babasıyım tüpraş gibi bir fabrikada görev almak benim için çok güzel ve onur vericidir .işe cok ihtiyacım var ilgilenirseniz cok mutlu olurum 0544 710 15 79 mesleklisesi elektirik bölümü mezunuyum 01,06,1983 dogumlu

 90. yakup telim

  merhaba ben yakup 20 yaşındayım keskin teknik endüstri meslke lisesi kimya bölümü mezunuyum. sizlerle çalışmak istiyorum saygılarımla. 05343985201

 91. merhabalar 10,06,1986 yozgat dogumluyum ankarada oturuyorum argon aynı zaman da gazaltı kaynakcısıyım ıs arıyorum 05468408746 ibrahim akgun cevaplarsanız cok mutlu olurum lutfen cok ıhtıyacım var

 92. hacı mehmet kılıç

  ben hacı mehmet kılıç 10 07 1987 kırşehir akçakent doğumlu askerlik yaptım 2006 kırıkkale endüstri meslek lisesi motor bölümü mezunu 2005 2006 yıllarında kırıkkale tüpraş rafinerisinde çalıştım sizinle çalışmaktan onur duyarım saygılarımla…

 93. hacı mehmet kılıç

  ben 1987 kırşehir akçakent doğumluyum askerliğimi yaptım kırıkkale tüpraş rafinerisinde stajyer olarak çalıştım sizlerden gereken ilgiyi göstermenizi rica ederim…0542 684 08 39

 94. ben adem tetik kırıkkalede ikametgah ediyorum sanayida kaportacıyım OKSİYEN KAYNAKCİSİYIM BİR İŞE GİRMEK İSTİYORUM SAYGILAR KAZ ALTI ELETİRİK KAYNAGIDA YAPIYORUM TŞL.

 95. m.ali azizoğlu

  s lm ben batman üni.halkla ilişkiler bölümünün mezunuym .tüpraş demek BATMAN A iş aş emek ekmek demek,tüpraşın açılmasıyla sanki batma nın kilitli olan kapılarının kilitleri açıldı.tüpraş gibibüyük bir şirkete çalışmak büyük bir şans ve onur verici olacaktır .tel:5358498410

 96. ben abdullah erkol 10 04 1986 kırşehir doğumluyum aslen kırıkkale bağşılıyım iş sebebiyle kırşehir de özel bi fabrıkada calışmaktayım kırşehir endüstiri meslek lisesi lastık teknolujisi mezunuyum b sınıfı ehliyetim var iş konusunda yeterli tecrubem olduğuna ve bana verilen görevi yapabileceme eminim artık kendi memleketimde ve sizin gibi büyük ve köklü bir sektörde calışmak isterim 05414291986

 97. mehmet baştuğ

  meraba . Ben 1990 kırıkkale doğumluyum .Askerden yeni geldim.Ve askerlğinde verdği dsiplinle haytımı devam ettiriyorum .tüpraştaki Allah izin verirde çlşırken ordaki arkdşlarla düzenli bir şekilde iklişkimi sürdürceğime inanıyorum.Dakik briymdir işimi zamanında yparım. üzerime düşen görevi hakkıyla yerine getiririm.araba alım satımı yaparım B tipi ehliyetim var .tüpraşta çalşmaktan büyük kıvanç duyarım gereğini arz ederim .

 98. Ben Ayşegül ordu.15.01.1989 doğumluyum.iktisat fakültesi kamu yönetimi bölümü 2011 mezunuyum.ofis programları sertifikası,bilgisayarlı muhasebe(eta,logo),bilgisayar işletmenliği,arapça(1.kur),ingilizce1.ve2.kur)sertifikalarım var.sizinle çalışmak istiyorım.tel:05426782104 bana dönerseniz sevinirim.teşekkür ederim.

 99. teşekkür ederim.siz
  inle çalışmak mutlu eder beni

 100. erkan avcı bergamalı

  mrb…metal teknoloji alanı meslek lisesi mezunuyum..kaynak tecrübem vardır..suan petkimde mütahit işçisi olarak calısmaktayım.tüprasta calısmak cok isterim..mesleğimi ve metal işlerini yapabılecegım genıs bır alan oldugunu bılıyorum..ayrıca kalfalık ustalık usta öğretici belgem vardır..05542499463

 101. merhaba ben 1979 kırıkkale keskin dogumlu kimya bölümü mezunuyum ayrıca silahlı özel güvenlik sertifikam var sizinle çalışmak isteri bukonuda bana dönerseniz sevinirim şimdiden teşekür eder saygılar sunarım 05464671174

 102. Mhb.end meslek lısesı 1987 ankara dogumluyum cnc makına opr.05415468174

 103. slm ben 2005 batman meslek yüksek okulu elektrik teknikeriyim işimde ustayım elektrik ustalık belgem var istanbul çağlayan bedaşta kesme açma işinde çalışıyorum üç senedir çalışıyorum batmanda çalışmak istiyorum.bana dönerseniz çok sevinirim.tlf:05334459571

 104. 1982 batman doğumluyum endüstri meslek lisesi ve dicle üniversitesi batman meslek yüksek okulu elektrik teknikeriyim.batman beşevler mahallesinde ikamet ediyorum.sizinde duyarlı olacağınızdan eminim..cevap bekliyorum ilgililerden..05334459571

 105. Mhb ben burak end meslek lısesi ankara dogumluyum cnc makin opr yum.05415468174

 106. Merabalar 1981 İstanbul doğumluyum.Atatürk Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım 2.sınıf devam.10 senelik çalışma hayatımda söz konusu pozisyonum benim deneyim,bilgi ve becerilerimle sektörünüzde Halkla İlişkiler ve Müşteri Destek bölümlerinizde başarılı olacağımı düşünüyorum.SAYGILARIMLA.

 107. mrh ben yaşar izmir de ikamet ediyorum sac metal kalıpçısıyım end meslek lisesi mezunuyum sizinle çalışmaktan kıvanç duyarım. 0537 972 37 58

 108. merhaba ben rafineri ve petrokimya önlisans mezunuyum.ayrıca lisede kimya okudum.Türkiye`nin büyük firmalarında laboratuvar sorumlluluğu yaptım.mesleğimle ilgili iş arıyorum.ilgilenirseniz çok sevinirim.

 109. SEVDA AYDEMİR

  MERHABA BEN SEVDA İZMİT MERKEZDE OTRYORUM ENDÜSTRİ MESLEK KİMYA MEZUNUYUM SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM 506 491 44 01

 110. Merhaba ben merve. adıyaman gölbaşı meslek yüksekokul işletme yonetimi mezunuyum. Stajımı batman tüpraş rafınerısınde yaptım. Çalışma ortamından çok etkilendiğim için sizinle çalışmayı çok istiyorum

 111. sım ben antalya da yaşıyorum 84 doğumluyum lisa mezunuyum Eartı G ehliyetım var sızınle çalışmak istıyorum saygilarla
  05559702432

 112. erdal demir

  selam ben erdal demir batmanın beşiri ilçesinde oturuyorum. erzincan üniversitesi harita ve kadastro mezunuyum ..uygun gördüğünüz taktirde sizinle çalışmaya hazırım..

 113. sezer çelik

  Mrblar ben Kocaeli Derincede yaşıyorum.Lise mezunuyum açık öğretimden Üniversite okuyorum.B sınıfı ehliyetim var.Tüpraşta özel bir firmada çalışmaktayım.Sizinle çalışmaktan son derece gurur duyarım.05416498335

 114. merhaba ben selver.Sakarya endüstri meslek lisesi metal bölümü mezunuyum.gaz altı ve elektrik kaynağında deneyimliyim.uygun görürseniz sizinle çalışmak istiyorum.

 115. merhaba ben selçuk.sakarya fatih endüstri meslek lisesi sıhhi tesisat teknolojisi bölümünden mezunum.uygun görürseniz sizinle çalışmak istiyorum.

 116. merhaba ben selçuk.sakarya fatih endüstri meslek lisesi sıhhi tesisat teknolojisi bölümünden mezunum.uygun görürseniz sizinle çalışmak istiyorum.05448995363

 117. merhaba ben selver.sakarya endüstri meslek lisesi metal bölümü mezunuyum.gaz altı ve elektrik kaynağında deneyimim vardır.sizinle çalışmak istiyorum.bilgilerinize.05369160766

 118. 1978 ankara doğumluyum aslen kalecikliyiz /40 raporum var genel özürlüyüm işe çok ihtiyacım var kırıkkale izmir batman neresi olursa çalışmaya hazırım yardımcı olursanız sevinirim işe çok ihtiyacım var 29 nisan ömss sınavını kazandım fakat ilk atamada yerleşemedim 05079246189

 119. 1980 bandırma doğumluyum recep gencer anadolu teknik ve endüstri meslek lisesi KİMYA BÖLÜMÜ mezunuyum sizinle çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 0507 9246188

 120. eda AKYÜREK

  iyi gümler. mersin 10.07.1991 doğumluyum. mersin endüstri meslek lisesi kimya teknolojisi, batman üniversitesi meslek yüksekokulu rafineri ve petro_kimya mezunuyum sizinle çalışmaktan gurur duyarım.05438681166
  saygılarımla…

 121. Merhaba ben emre çorum sungurluda ikametkah etmekteyim 19 yaşındayım kırıkkale myo elektronik haberleşme teknolojisini okumaktayım şuanda okul hayatıma devam etmekteyim kırıkkalede hem okumak hem çalışmak istedim için baş vuruyorum kendi ayaklarım uzerinde durmak için şimdiden herkese teşekür ederim..

 122. İyi günler.Ben Ayşe,1992 doğumluyum.Aliağada oturuyorum.Menemen Kız Teknik Ve Anadolu Meslek Lisesi Bilişim Teknolojileri Bölümünü bitirdim.Celal Bayar Üniversitesi Kırkağaç MYO Bilgisayar Programcılığı Bölümünden mezunum.Tüpraş ve Petkim de staj yaptım.İş arıyorum.Sizinle çalışmak istiyorum.Bilgi İşlem Bölümünüzde bilgi birikimi çok yüksek kişiler bulunmakta.Onların bilgi ve tecrübelerinden yararlanmak isterim.İlginize arz ederim.

 123. merhabalar adım sezai çankaya 2yıllık myo elektrik teknikeriyim silahlı güvenlik sertifikam var aktif araç kullanıyorum tüpraşta çalışmak isterim saygılarımla 05059324921

 124. İyi günler 1974 Almanya doğumluyum Dikili ye yeni yerleşdim 2 evladım var iş arıyorum.Saygılarımla

 125. hüseyin alkış

  09.04.1991 kocaeli izmit doğumluyum askerlığimi yeni bitirdım endustri meslek lisesi kimya bölümü okudum sizinle calısmak istıyorum no:05377269374

 126. PEMBE ŞAHİN

  merhaba ben Pembe. KIRIKKALE’DE ikamet ediyorum.1989 dogumluyum.Kırıkkale tüpraşta çalışmak istiyorum.AKSARAY Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu MAKİNE mezunuyum. CNC torna ve freze makinası kullanabiliyorum. AUTOCAD ve SOLİD çizimleri yapabiliyorum.TÜPRAŞ gibi büyük bi bünyede çalışmak beni mutlu eder.şimdiden teşekkür ederim.

 127. iyi günler ben bayram 1982 dogumluyum kırıkkaleliyim ve ankarada oturuyorum meslek lisesi torna tesviye bolum mezunuyum sizinle çalışmak istiyorum saygılar

 128. mustafa sert

  merhaba ismim mustafa kırıkkalede ikametgah etmekteyim meslek lisesi mezunuyum elektrik bölümünden ayrıca beyaz eşya ve klimada ve elktrik te bilgilerim vardır.sizlerden olumlu cevap beklerim iyi çalışmalar.

 129. Fatih Çatalok

  Merhaba ben fatih çatalok 27 11 1987 KIRIKKALE doğumluyum evliyim ve şu anda siirtte yaşamaktayım.İki yıldır siirt 3.komando tugayı 1.tabur 1. bölükte komando uzman çavuş olarak görev yapmaktaym yıl sonunda işmden ayrılcam ve sizin bünyenizde güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum fabrikada özel şirkette daha önce çalıştım genel olarak fabrikayı tanıyorum.ilginizden dolayı teşekürler iyi çalışmalar.

 130. Mehmet Akif Gündoğdu

  merhabalar ben Mehmet Akif 1990 Kırıkkale doğumluyum Kırıkkale’de yaşıyorum.Hacılar belediyesinde geçici olarak çalışıyorum. Babam Kırıkkale Tüpraş Rafinerisinden emekli bende bünyenizde güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum.

 131. mustafa şimşek

  merhaba ben 12 yıllık uzman çavuşum kendı ıstegımle istifa ettım kurumunuzun güvenlik birimlerinde calışmak istiyorum
  0 544 895 42 35 ayrıca 12 yıllık _E_sınıfı süürücü belgem ve SRC 1-2 belgem var cok iyi derece de ağır araç kullanma tecrübem de vardır saygılarımla

 132. sebahaddin yöndemli

  merhaba ben 1987 kırıkkale doğumluyum gazi endstri meslek lisesi 2002/2004 mezunuyum askerliğimi yaptım 2012 kpss sınav puanım 60,456 5 yıldır meslek üzerine çalışıyorum kaynak/montaj/imalatçıyım.

 133. 2007 de bayındırlık ve iskan müdürlüğünden Kocaelinden emekliyim.Makina teknikeriyim .şirketinizde veya bağlı kuruluşlarınızda teknik eleman olarak çalışmak istiyorum.saygılar.

 134. erkan alkılınç

  merhaba ben 12 yıllık uzman çavuşum bu ay kendi isteğimle istifa ettım _E_sınıfı sürücü belgem var kurumunuzun güvenlik veya şöför bölümlerinde calışmak istiyorum olumlu yada olumsuz cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum 0 544 895 42 35
  saygılarımla

 135. hüseyin demirkıran

  sizin bünyenizde çalışmak istiyorum elektirik bölümü mezunuyum ceyhan tedaşta çalıştım şuan fabrikada boyahane bölümünde işletme ustasıyım. sizinle çalışmak istiyorum ilginizden dolayı teşekkür ederim tl05360357672

 136. Kadir BAYNAZ

  merhaba iyigünler dilerim adım kadir baynaz 03.01.1986 dogumluyum endüstiri meslek lisesi metal işleri mezunuyum 2005 den beri özel güvenlik olarak çalışıyorum (silahlıyım) bilgisayar muhasebe lks temel ingilizce temel bilgisayar sistemleri sertifikalarım var bilgisayar Q da on parmak yazabiliyorum sizinle çalışmak benim için gurur verici olur ilgi ve alaklarınızdan dolayı sizlere teşekkür ederim iyi günelr dilerim tel=0535 357 38 34

 137. SERDAR AKSOY

  SELAMUN ALEYKÜM KIRIKKALEDE İKAMET EDİYORUM ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ DÖKÜM BÖLÜMÜ MEZUNUYUM 1987 dogum tarıhım özel güvenlik sertıfıkam var SİLAHLI ve (E) tipi sürücü belgem var askerlik yaptım sizinle çalışmak isterim teşekkür ederim (0506 438 13 32)

 138. merhaba ben adem elektrik-elektronık mezunuyum 20 yasındayım sızınle calışmak stıyorum 0546 847 43 26

 139. EKREM ALTUNER

  05.07.1981 doğumluyum batman/kozluk doğumluyum batmanda ikamet ediyorum evliyim ve üç çocuk sahibiyim sosyal hizmetler ön lisans mezunuyum.E sınıfı sürücü belgeye sahibiyim ayrıca milli eğitim bakanlığı pnaylı bilgisayar işletimi sertifakası sahibiyim. askerlik görevimi yapmışım üstün başarılarımdan dolayı askerlikteüstün hizmet belgesi ve onur belgeleriyle onure edildim. çalışmaktan hiç bir zmaan kaçmam ve oldukça disiplinli bir kişiğe sahibim batmanın gururu ve batmanı ayakta tutan sizlerden iş imkanı sağlamanızı istiyorum saygılarımle.05075086272

 140. merhaba endüstri meslek lisesi metal işleri bölümü mezunuyum.aliağa tüpraş rafineride staj yaptım.iş başvurusu yapmak istiyorum internet üzerinden sisteme bir türlü form dolduramıyorum şahsen başvurma imkanı varmı ve nereye yada basit bir şekilde internetten başvuru sayfası ve form istiyorum.hastane randevusu gibi basit bir işlem olmalı.10 yılın üzerinde iş tecrübem var bu konuda bilgi vermenizi rica ediyorum.tel no.05369541957 saygılar

 141. RAMAZAN SARI

  merhaba ben RAMAZAN SARI 02.08.1979 doğumluyum KIRIKKALE ticar lisesi mezunuyum. muhasebe, bilgisiayar, matbaa ve silahlı güvenlik sertifikalarımda mevcuttur sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarım… ilgilerinizden dolayı TEŞEKKÜR ederim TEL:05462659387


siz de yorum yazın.